قوانین و مقرراتتوافق نامه خدمات صدور صورتحساب

 (آخرین ویرایش 1402/11/01)

این توافقنامه فی ما بین گروه نرم افزاری لیمو ، با نام محصول "لیمو" و مالک اشتراک سامانه لیمو (LIMOTX.IR) ، با نام "کاربر" می باشد.

 • مدت زمان توافق نامه

مدت این توافق مطابق پلن ها و بسته های خریداری شده است.

اگر اعتبار کاربر و مودی صفر باشد، امکان ایجاد صورتحساب وجود ندارد.

با هر بار انتخاب تولید صورتحساب یک شارژ از شارژهای کاربر کم میشود و درصورتی که صورتحساب ایجاد شده باطل و به سامانه مودیان ارسال نگردد شارژ کم شده دوباره به مقدار شارژ کاربر برگردانده خواهد شد.

خرید شارژ به منزله تایید توافق نامه بوده و قابل برگشت به کاربر نمیباشد. و تنها در صورتی که سامانه به هر دلیلی امکان ارسال صورتحساب را نداشته باشد شارژ قابل برگشت به کاربر خواهد بود

 • تعهدات کاربر و مودی (مودی ها)

 1. انتقال حساب کاربری به شخص ثالث وجود ندارد و مسئولیت حساب کاربری با ثبت نام کننده است.

 2. برای ارسال صورتحساب الکترونیکی به شناسه یکتا و کلید خصوصی نیاز است. تهیه و صحت آن به عهده کاربر می باشد.

 3. ارسال صورتحساب بعد از ثبت نام در سامانه لیمو با شناسه یکتا و کلید خصوصی هر مودی امکان پذیر است و سامانه لیمو مسئولیتی در ثبت این اطلاعات ندارد.

 4. از آنجاییکه سامانه مستقل لیمو، امکان ارسال صورتحساب به سامانه مودیان را به مودی می دهد، مسئولیت ارسال درست و بموقع صورتحساب ها به عهده کاربر و مودی آن می باشد. در صورت خطا و عدم ارسال به موقع سامانه لیمو هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.

 5. کد 22 رقمی صورتحساب بعد از ارسال به سامانه مودیان در پیش نمایش فاکتور نمایش داده خواهد شد و در سامانه مودیان خود میتوانید آن را در لحظه مشاهده نمایید. تعیین وضعیت صورتحساب های ایجاد شده بدون کد 22 رقمی به عهده کاربر و مودی می باشد.

 6.  سامانه لیمو مسئولیتی در قبال اشخاصی که برای آن ها صورتحساب ایجاد شده است را ندارد و مسئولیت ثبت صورتحساب ها برای اشخاص حقیقی و حقوقی به عهده مودیان می باشد.

 7. کاربر متعهد است بر محتویات و اطلاعاتی که در سامانه لیمو وارد می شود، نظـارت و کنترل لازم را اعمال کند. هر گونه مسئولیت قانونی در خصوص نوع و محتوای اطلاعات وارد شده صرفا بر عهده کاربر است و سامانه لیمو هیچ تعهدی در این خصوص ندارد.

 8. کاربر متعهد است امنیت حساب کاربری خود را حفظ کند (مانند انتخاب کلمه عبور با امنیت بالا) و این توافق نامه را به مودیان خود نیز اعلام کند.

 9. مشخصات تماسی دریافت شده هنگام ثبت نام مانند پست الکترونیک و شماره تلفن همراه، راه ارتباطی سامانه لیمو و کاربر می باشد، در صورت تغییر و یا ایجاد هرگونه مشکل؛ مسئولیت حساب کاربری با کاربر می باشد.

 10. در صورت قطع بودن سامانه مودیان (کارپوشه) از طرف سرور اداره مالیاتی، سامانه لیمو نیز امکان ارسال صورتحساب ندارد. شما می توانید صورتحساب های خود را ایجاد کرده و آماده ارسال نگه داشته تا بعد از اتصال، سریعا ارسال کنید.

 11.  ایجاد تمامی زیر ساخت های لازم از جمله اینترنت با سرعت کافی و سیستم های کامپیوتری و تلفن همراه مناسب برای بهره برداری از سامانه لیمو به عهده ی کاربر و مودی آن است.

 12. کلیه حقوق این سامانه متعلق به گروه نرم افزاری و خدمات وب سایت لیمو می باشد. هرگونه کپی برداری برای مقاصد تجاری و شخصی مجاز نبوده و حق شکایت برای سامانه لیمو محفوظ است.

 13. هر گونه اقدام جهت هک، نفوذ و یا آزمایش و کارهای مرتبط با آن، به سامانه لیمو و زیرساخت های آن جرم محسوب شده و از طریق مراجع ذی صلاح اقدامات قانونی صورت می گیرد. همچنین حساب کاربری که از طریق آن این اقدامات انجام شود، مسدود می شود.

 14. در صورت جایگذاری شناسه 22 رقمی  به صورت دستی و تایید آن توسط کاربر، سامانه لیمو مسئولیتی در قبال تایید و صحت آن ندارد. با توجه به شلوغی سامانه در روزهای پایانی فصل و یا به روزرسانی ها ممکن است کد 22 رقمی در کارپوشه قرار بگیرد ولی در سامانه لیمو، نهایی نشود. لازم است بدون تغییر فاکتور کد 22 رقمی مرتبط با آن را از لیست انتخاب و یا در آن قرار داده و ذخیره کنید.

 15. اکسل گزارش های فروش توسط کلمه عبور محافظت می شود.

 16.  لازم است محتوای ارسالی در نظرات منطبق برعرف و شئونات جامعه و با بیانی رسمی و عاری از لحن تند، تمسخر و توهین باشد. در صورت محتوای نامناسب نظر شما حذف خواهد شد.

 17. محتوای ارسالی نمی‌تواند شامل اطلاعات شخصی، راه‌های ارتباطی، آدرس لینک و وب‌سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی باشد.

 18. از درج نظرات گمراه‌ کننده یا نظراتی که جنبه‌ تبلیغاتی برای سایر محصولات یا فروشندگان داشته باشند یا منافع سایر کاربران را تحت الشعاع قرار دهند، خودداری کنید.

 19. نظرات کاربرانی که دارای نام کاربری نامناسب هستند مورد تایید قرار نخواهد گرفت.

 • تعرفه نرم افزار

 1.  تعرفه حق اشتراک موضوع این توافقنامه و نحوه پرداخت آن مطـابق بـا جـداول قیمت گـذاری منـدرج در سامانه لیمو خواهد بود. مبنای محاسبه حق اشتراک بر اسـاس تعـداد فاکتور و یا مدت زمان اشتراک است.

 2.  به دلیل اینکه تمامی خرید های بسته و پکیج ها بصورت رسمی و اتوماتیک به سامانه مودیان ارسال می شود. تغییر در اطلاعات و مشخصات خریدار، پس از پرداخت به هیچ وجه قابل انجام نیست.

 • به روزرسانی

 سامانه لیمو متعهد است چنانچه در طول دوره اعتبار اشتراک مشتری،  سازمان  امور مالیاتی نسخه جدیدی از سامانه مودیان در سایت خود منتشر کرد را در اسرع وقت در سامانه بارگزاری کند. همچنین نسخه بروز رسانی شده سامانه را در اختیار مشتری قرار دهد. بدیهی است ارائه نسخ بروزرسانی شده به مشتری بطور رایگان و بدون دریافت هزینه اضافی خواهد بود.

 سامانه لیمو متعهد است به منظور جلوگیری از هرگونه اختلال یا تاخیر در دسترسی مشتری به سامانه موضوع این توافقنامه، عملیات بروزرسانی را در ساعات کم ترافیک انجام دهد.

 • تعهدات سامانه لیمو

 1. سامانه لیمو حق استفاده از اطلاعات مودی و حساب کاربری را ندارد.

 2. رفع اشکال مربوط به محیط کاربری سامانه به عهده سامانه لیمو است اما خطاهای سامانه مودیان که مربوط به صورتحساب است، مستقیما در هنگام استعلام صورتحساب ارسالی از آن سامانه دریافت و نمایش داده شده و رفع آن به عهده کاربر است.

 3. سامانه لیمو متعهد است دسترسی را مرتبا توسط مرکز داده، پایش کند. مشکلات احتمالی، بدون نیاز به اعلام از سمت مشتری، به صورت پیشگیرانه برطرف خواهد شد تا از سطح دسترسی مربوطه، اطمینان حاصل شود.

 4. پشتیبانی سامانه لیمو بصورت تلفنی 02433777563 در ساعات اداری و یا ارسال پیام به شماره تلگرام 09122411741 و 09126753305 می باشد. این سند در منو توافقنامه در دسترس کاربران بوده و امکان پرینت آن وجود دارد.

تغییر در این سند به اطلاع کاربران خواهد رسید و ثبت نام در سامانه به منزله پذیرش این قوانین است.