خانه /

صدور و ارسال صورتحساب الکترونیکی در سامانه مودیان مالیاتی (تیر ۱۴۰۳)

صدور و ارسال  صورتحساب الکترونیکی در سامانه مودیان مالیاتی (تیر ۱۴۰۳)تصویر
تاریخ نگارش : 1402/11/08 توسط : تیم سامانه لیمو

صدور و ارسال صورتحساب الکترونیکی به سامانه مودیان مالیاتی پیش نیازهایی دارد که مودی باید انجام دهد. این اقدامات به شرح زیر است:

سامانه مودیان یک سامانه یکپارچه به منظور جمع آوری اطلاعات و داده های مالی مودیان مالیاتی است که توسط سازمان امور مالیاتی ایجاد شده است. ثبت نام و استفاده از سامانه مودیان برای تمام اشخاص حقوقی و فعالین اقتصادی که مشمول مالیت هستند الزامی است و مودیان مالیاتی ملزم هستند که صورتحساب الکترونیکی مربوط به کسب و کار خود را طی بازه های زمانی مقرر شده، در کارپوشه اختصاصی خود در سامانه مودیان ثبت کنند. عدم ثبت نام در سامانه مودیان یا عدم ارسال صورتحساب های الکترونیکی برای مشمولان نظام مالیاتی جریمه های سنگینی برای فعالین کسب و کارها خواهد داشت. ما در لیمو امکان اتصال کاملا رایگان به سامانه مودیان و ارسال صورتحساب الکترونیکی را برای تمامی همراهان لیمو فراهم کرده ایم تا تمامی مشمولین نظام مالیاتی بتوانند به آسانی و بدون پرداخت هیچ گونه هزینه اضافه یا جداگانه ای نسبت به امور مالیاتی خود در سامانه مودیان اقدام کنند.

صورتحساب‌  الکترونیک به جز جدایی ناپذیر اقتصاد ما تبدیل شده‌ اند. همین امر موجب شده است تا شناخت اجزا و الزامات صدور و ارسال صورتحساب الکترونیک به یکی از مهمترین گزینه های موجود تبدیل شود که کلیه کارفرمایان باید با آن آشنایی داشته باشند.

دستورالعمل ارسال صورتحساب الکترونیکی برای مودیان و شرکت ‌های معتمد ارائه ‌دهنده خدمات مالیاتی صادر شده است. در این زمینه، لازم به ذکر است که ابزار یا پنل صدور و ارسال صورتحساب الکترونیکی در سامانه مودیان طراحی و توضیح داده نشده است. بنابراین، برای تهیه و ارسال صورتحساب الکترونیکی، مودیان و شرکت‌ های مذکور باید اقدامات دیگری را انجام دهند که در مقالات زیر به طور کامل توضیح داده خواهند شد.

برای یادگیری و آشنایی کامل با مراحل به این مقالات مراجعه فرمایید :

 

 

 

  • * توجه: دیدگاه ها بعد از تایید مدیر سایت نمایش داده میشوند.
  • * توجه: دیدگاه های حاوی توهین و الفاظ نامناسب تایید نمیشوند.
  • * توجه: فقط دیدگاه های فارسی تایید میشوند.


با تشکر از همکاری ، اطلاع رسانی مفیدو پشتیبانی سریع.

توسط: سحر کمالی در: 17:17 1403/01/17

با سلام، محبت دارید، خدمت به شما افتخار ماست.

توسط: پشتیبانی سایت
در: 17:21 1403/01/17

جدیدترین مطالب

محبوب ترین مطالب